Biedronka przejmuje sklepy Piotr i Paweł. Zmiana szyldu w październiku

Sklepy Piotr i Paweł | fot. piotripawel.pl

Sklepy Piotr i Paweł zmieniają się w sklepy Biedronka. Już od października część sklepów franczyzowych Piotr i Paweł będzie działała pod szyldem Biedronki.

O problemach sieci Piotr i Paweł wiadomo już od jakiegoś czasu. Sklepy Piotr i Paweł w ubiegłym roku rozpoczęły poszukiwania sponsora strategicznego. Wszystko przez długi, w które wpadła sieć, zalegając z płatnościami dla dostawców.

Najpoważniejszym kandydatem do zakupu polskiej sieci stał się Jeronimo Martins, właściciel Biedronki. Mówi się również o właścicielach Carrefoura oraz Stokrotki. Obie te firmy, lub też jedna z nich, mogłaby przejąć sklepy polskiej firmy zlokalizowane w lokalizacjach „premium”.

Czytaj także: Sieć sklepów Piotr i Paweł na sprzedaż. Biedronka zainteresowana kupnem

Jak pisze portal wiadomoscihandlowe.pl – „Część sklepów franczyzowych należących do firmy Piotr i Paweł od października wystartuje pod szyldem sieci Biedronka”. Mowa tu o przejęciu około 70 sklepów Piotr i Paweł przez Biedronkę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.