Sieć sklepów Piotr i Paweł na sprzedaż. Biedronka zainteresowana kupnem

Sklepy Piotr i Paweł | fot. piotripawel.pl

Jeronimo Martins, właściciel Biedronki jest zainteresowany przejęciem poznańskiej sieć sklepów delikatesowych Piotr i Paweł.

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej informacji, to cały czas mówi się, że to najprawdopodobniej Jeronimo Martins (portugalski właściciel Biedronki) przejmie poznańską sieć sklepów delikatesowych Piotr i Paweł, należącą do tej pory do rodziny Wosiów. Zakupem zainteresowany jest również francuski Auchan.

Co może się stać ze sklepami Piotr i Paweł po przejęciu przez właściciela Biedronki? Większość sklepów może zmienić szyldy jak i asortyment, na ten z Biedronki.

Pierwotnie rodzina Wosiów chciała pozostawić sobie 49 proc. udziałów. Ostatecznie zdecydowano się na sprzedaż całego biznesu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.