Biedronka. Piwo za darmo w piątek 5.02.2021. Jaki limit na kartę Moja Biedronka?

biedronka piwo promocja 12+12 gratis za darmo
Biedronka wraca z promocją na piwa 12+12 gratis | fot. Dominik Wąsik

Piwo w Biedronce za darmo w piątek 5.02.2021. Promocja na piwo 12+12 gratis ważna jest wyłącznie w piątek 5 lutego, do zamknięcia sklepu lub do wyczerpania zapasów.

Piwo za darmo w Biedronce. Promocja w piątek 5 lutego 2021

W piątek 5 lutego w Biedronce będzie obowiązywać niecodzienna promocja na piwo. Klienci posiadający kartę lojalnościową Moja Biedronka będą mogli kupić piwa w promocji 12+12 gratis.

Zasady promocji są proste: przy zakupie 24 butelek piwa objętego promocją 12 najtańszych (lub gdy wszystkie są w tej samej cenie) otrzymuje się gratis. Oznacza to 12 piw za darmo!

W promocji biorą udział między innymi marki Carlsberg, Desperados, Heineken, Karmi, Lech Free, Somersby, Zatecky, Żywiec. Piwa można mieszać dowolnie. >>> LISTA PIW

Ważne! Obowiązuje limit na ilość piwa w promocji. Na kartę Moja Biedronka można zakupić tylko 24 butelki piwa, w tym 12 darmowych.

Pamiętać trzeba tylko, że promocja jest ważna tylko 5 lutego 2021 roku, a piwo za darmo w Biedronce można będzie otrzymać do chwili wyczerpania się zapasów lub zamknięcia sklepu.

Sprawdź szczegóły promocji i listę piw objętych promocją > Biedronka promocja na piwo 12+12 GRATIS w piątek 5.02.2021 – lista piw

Chipsy za darmo w Kaufland

Sieć Kaufland przygotowała odpowiedź na promocję Biedronki. Dzień później, w sobotę 6 lutego w sklepach Kaufland będzie można otrzymać chipsy za darmo. Przy zakupie trzech dowolnych paczek chipsów najtańsze z nich (lub jedne z nich, gdy wszystkie są w tej samej cenie) otrzymuje się gratis.

W promocji biorą udział między innymi marki Lay’s, Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Przysnasnacki oraz produkty własne Kauflandu. Brak wyznaczonego limitu ilości chipsów, które może kupić jeden klient.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.