Biedronka piwo 12+12 powraca. Promocja dotyczy tylko wybranych piw butelkowych

Promocja na piwo w Biedronce 12 + 12 gratis
Promocja na piwo w Biedronce 12 + 12 gratis | fot. Dominik Wąsik

Ciesząca się ogromnym promocja powraca do sklepów sieci Biedronka. Tylko w piątek 2 lutego przy zakupie 12 wybranych piw butelkowych, kolejne 12 dostaniemy zupełnie za darmo. Sprawdź zasady promocji na piwo 12+12 gratis.

Biedronka piwo 12+12

Promocja w sklepach Biedronka na piwo 12+12 gratis obowiązywać będzie w piątek 2 lutego 2024 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Promocją objęte są wybrane piwa w butelkach marek: Carlsberg, Heineken, Łomża, Lech Easy, Desperados i Garage.

Promocja na piwo zadziała tylko po zeskanowaniu przy kasie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Limit wynosi 24 piwa objęte promocją (maks. 12 gratis) na kartę Moja Biedronka. Piwa można mieszać dowolnie.

Biedronka zastrzega, że asortyment może różnić się w zależności od wybranego sklepu, co oznacza, że nie w każdym sklepie dostaniemy wszystkie piwa objęte promocją 12+12 gratis.

List piw w promocji 12+12 Biedronka – 2 lutego 2024

  • Carlsberg
  • Heineken
  • Łomża
  • Lech Easy
  • Desperados
  • Garage

Loteria Biedronki – 30 minut 800 zł dla zwycięzcy

Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, masz możliwość otrzymania 800 zł w formie zasilenia konta Moja Biedronka (E-VOUCHER) na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych. Losowanie odbywa się co 30 minut. Powodzenia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.