Biedronka otworzyła kolejny sklep w regionie

łuków biedronka Kaczorowskiego
Biedronka przy ul. Kaczorowskiego 4 w Łukowie

Biedronka poinformowała o otwarciu kolejnego sklepu w województwie lubelskim. Najnowszy sklep mieści się w Łukowie i jest to już trzeci w tym mieście.

Biedronka przyspiesza przed świętami. W czwartek 17 grudnia sieć Biedronka otworzyła siedem nowym sklepów. Wszystkie te placówki sieć otworzyła jednego dnia. Dwie z nich powstały w Gdańsku. Pozostałe zapraszają na zakupy mieszkańców Morynia (woj. zachodniopomorskie), Jabłonny (woj. mazowieckie), Gnojnika (woj. małopolskie) oraz Chocianowic (woj. opolskie), a także Łukowa w woj. lubelskim, gdzie od dzisiaj działają już trzy sklepy sieci Biedronka.

4127 m2 sali sprzedaży, 342 miejsca parkingowe, 28 kas zwykłych, 11 samoobsługowych i 188 miejsc pracy – te zbiorcze liczby charakteryzują siedem nowych sklepów sieci Biedronka, które pojawiły się na mapie Polski 17 grudnia. Każda z placówek została wyposażona w minimum cztery kasy tradycyjne, a w wybranych sklepach klienci będą mogli skorzystać z kas samoobsługowych.

W sklepach w Moryniu, Gnojniku, Chocianowicach i Łukowie klienci sieci Biedronka będą mogli skorzystać z lady tradycyjnej, gdzie możliwy jest zakup mięs i serów na wagę. To rozwiązanie wprowadzone z myślą o klientach, którzy lubią kupować wybraną przez siebie ilość produktów, chcą hermetycznie je zapakować lub rozbić mięso na kotlety.

Łuków Biedronka – adres

  • ul. Sienkiewicza 1,
  • Międzyrzecka 72B,
  • Kaczorowskiego 4

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.