Biedronka otwiera sklepy w niedziele niehandlowe. Zakupy zrobisz także w Lublinie

biedronka
Biedronka

Do listy otwartych Biedronek w niedziele niehandlowe dołącza pierwsza lokalizacja z Lublina. Która Biedronka w Lublinie otwarta w niedzielę?

Biedronka w Lublinie otwarta w niedzielę

Jak już wcześniej informowaliśmy na naszym portalu, Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską i dzięki realizowanej usłudze pocztowej może otworzyć swoje sklepy również w niedziele niehandlowe.

W województwie lubelskim takich sklepów jest obecnie 14 i właśnie w nich, możemy zrobić zakupy we wszystkie niedziele. Na mapie otwartych Biedronek w niedziele znalazł się sklep z Lublina. Dokładnie chodzi o Biedronkę przy ul. Jana Sawy 1a.

>>> Lista otwartych Biedronek w niedziele w województwie lubelskimKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dla mnie handel powinien już zaliczyć się w sobotę o 13:00. Konie kropka. I dotyczy to wszystkich. Łącznie ze stacjami benzynowymi.