Biedronka obniża ceny mięs do poziomu sprzed kilku lat. Obowiązuje limit 5 opakowań na jednym paragonie

biedronka sklep zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Promocja na mięso w Biedronce. Od soboty 20 czerwca klienci znajdą popularne mięsa w atrakcyjnych promocjach – tylko za 50% regularnej ceny. Co będzie można kupić taniej? Sprawdźcie!

Biedronka obniża w sobotę, 20 czerwca ceny pięciu podstawowych produktów mięsnych. Każdy z pięciu wymienionych niżej produktów będzie kosztował 7,99 zł za kilogram:

  • Filet Z Piersi Kurczaka – Mega Paka Vacuum
  • Szynka Wieprzowa – bez kości Vacuum
  • Łopatka Wieprzowa – bez kości Vacuum
  • Zestaw grillowy – Czas na grill
  • Mięso Mielone z Łopatki 500g (3,99 zł/Opak.)

Produkty z promocji można łączyć dowolnie. Maksymalna liczba produktów objętych promocją na jednym paragonie może sięgnąć pięciu.

Sobotnia oferta zapowiada początek nadchodzącej fali kolejnych atrakcyjnych promocji, których klienci mogą spodziewać się w sklepach sieci Biedronka przez najbliższy tydzień już od poniedziałku. Produkty dostępne od poniedziałku będą również w niezwykle atrakcyjnych cenach. Szczegóły zostaną przedstawione niebawem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.