Biedronka na Bursztynowej zamknięta. Trwa remont sklepu

biedronka
Biedronka | fot. Dominik Wąsik

Przez ponad miesiąc będzie zamknięta Biedronka w Lublinie przy ul. Bursztynowej. Powodem jest gruntowny remont obiektu, który ma być dostosowany do obecnego standardu sieci.

Biedronka na Bursztynowej zamknięta

Sklep Biedronka przy ul. Bursztynowej 39 w Lublinie został zamknięty z powodu planowanego remontu. Prace remontowe obejmą m.in. odświeżenie pomieszczenia oraz montaż nowego wyposażenia i elementów oświetlenia LED. Sklep zostanie dostosowany do obecnego standardu sieci Biedronka.

Pracownicy sklepu w tym czasie pracują w innych placówkach sieci albo są na urlopie wypoczynkowy. Ponowne otwarcie sklepu zostało zaplanowane na 19 kwietnia.

Klienci tego sklepu najbliższą Biedronkę mają przy ul. Jana Pawła II 23.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.