Biedronka Home. Biedronka uruchomi sklep internetowy z produktami do domu

biedronka
Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka jeszcze w tym roku planuje uruchomić swój sklep internetowy z produktami do domu. Biedronka Home podzielony jest na dziewięć kategorii produktowych, lecz próżno tam szukać produktów spożywczych, które Biedronka oferuje w swoich sklepach stacjonarnych.

Sklep internetowy Biedronka Home

Sklep internetowy Biedronka Home znajduje się pod adresem home.biedronka.pl, lecz na ten moment strona sklepu jest dostępna wyłącznie dla pracowników sklepów stacjonarnych. Produkty, które będziemy mogli kupić w sklepie internetowym Biedronki to np. garnki, zabawki, elektronikę, gadżety sportowe, narzędzia, czy sprzęty ogrodowe.

Sklep Biedronka Home został podzielony na dziewięć kategorii produktowych: kuchnia, dom i ogród, elektronika, warsztat i auto, sport i hobby, zdrowie i uroda, dziecko, kultura i rozrywka, moda. Zakupy w Biedronka Home będą mogli zrobić klienci posiadający kartę Moja Biedronka. Przy rejestracji konta w sklepie internetowym – jeśli nie mamy karty Moja Biedronka – automatycznie zostanie ona nam założona.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy sklep internetowy Biedronka zostanie udostępniony klientom. Biedronka Home będzie bezpośrednią konkurencją dla sklepu internetowego Lidl, w którym również możemy kupić produkty z kategorii: moda, warsztat i auto, kuchnia, dom, ogród, dziecko, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda.

Biedronka Home na ten moment jest testowana przez pracowników sklepów stacjonarnych Biedronka.

Zobacz także: Gang Bystrzaków w Biedronce – kolejna akcja lojalnościowa z maskotkami. Bystrzaki zastąpią Swojaki

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.