Gang Bystrzaków od 29 sierpnia w sklepach Biedronka. Zbieraj naklejki i wymień je na maskotki

Gang Bystrzaków Biedronka - maskotki
Gang Bystrzaków Biedronka - maskotki

Od 29 sierpnia do sklepów Biedronka trafi Gang Bystrzaków. Klienci za zrobione zakupy będą mogli zbierać naklejki, które następnie wymienią na maskotki Bystrzaki. Poznaliśmy szczegóły nowej akcji Biedronki.

Gang Bystrzaków Biedronka

To już kolejna akcja lojalnościowa przygotowana dla klientów sieci sklepów Biedronka. W 2016 i 2017 r. klienci mogli otrzymać pluszaki Gang Świeżaków, w 2018 i 2019 r. Gang Słodziaków, w 2020 r. w ramach promocji pojawiły się maskotki Gang Fajniaków, a w 2021 r. w Biedronce był Gang Swojaków.

W 2022 roku w sklepach Biedronka pojawią się maskotki z serii Gang Bystrzaków. Już wiadomo, że najnowsza akcja z maskotkami wystartuje od 29 sierpnia. W pierwszej kolejności klienci będą zbierać naklejki, a dopiero później do sklepów trafią maskotki Bystrzaki.

W tegorocznej akcji maskotki Gang Bystrzaków można odebrać wyłącznie za zebrane naklejki za darmo i nie jest możliwy zakup Bystrzaka. Biedronka chce zachęcić klientów do oszczędzania podczas zakupów. Za każde zaoszczędzone 6 zł dostaniesz 1 naklejkę.

W akcji Gang Bystrzaków biorą udział trzy maskotki: Pies Dżi-pi-es, Jabłko Newton i Świnka Skarbonita. Maskotkę można odebrać za darmo po zebraniu 50 naklejek. Natomiast 15 naklejek będziemy mogli wymienić na książkę z przygodami maskotek Gangu Bystrzaków. Klienci mogą również zakupić książkę bez zbierania naklejek. Cena zakupu książeczki to 19,99 zł.

W ramach 3 maskotek z Gangu Bystrzaków dostępne są: Jabłko Newton oznaczający jakość, Świnka Skarbonita oznaczająca cenę i Piesek Dżi-pi-es oznaczający bliskość.

Gang Bystrzaków Biedronka: maskotki. Jak wyglądają?
Gang Bystrzaków Biedronka: maskotki. Jak wyglądają?

Biedronkowe oszczędności

Biedronka przez czas trwania promocji będzie organizować cotygodniowe misje oszczędzania. Wystarczy kupić wybrane produkty biorące udział z akcji Wirtualny Portfel. Co tydzień wybieraj z nowej oferty, a część zapłaconej kwoty za zakupy zostanie zapisana automatycznie w wirtualnym portfelu. Co ważne, zakupy należy robić z kartą Moja Biedronka.

Zaoszczędzone pieniądze zapisane w Wirtualnym Portfelu na karcie Moja Biedronka będzie można wydać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków i wymienić na maskotki lub książkę. Kwotę zebranych oszczędności możesz sprawdzić w aplikacji Biedronka.

Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 naklejek. Naklejki należy zbierać na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej. Akcja Gang Bystrzaków trwa od 29 sierpnia do 3 grudnia. Naklejki można zbierać do 19 listopada. Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26 września do 3 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Biedronka zastrzega, że powyższe daty mogą ulec zmianie ze względów logistycznych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.