Gang Bystrzaków w Biedronce – kolejna akcja lojalnościowa z maskotkami. Bystrzaki zastąpią Swojaki

Gang Swojaków w Biedronce. Do kiedy można zbierać naklejki?
Gang Swojaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

To nie koniec maskotkowych akcji lojalnościowych w sieci Biedronka. Po Gangu Świeżaków, Gangu Słodziaków, Gangu Fajniaków i Gangu Swojaków przyszła pora na… Gang Bystrzaków. Nowe maskotki pojawią się w sklepach Biedronka prawdopodobnie pod koniec wakacji.

Gang Bystrzaków Biedronka

Pod koniec sierpnia sieć Biedronka prawdopodobnie ogłosi start nowego programu lojalnościowego dla swoich klientów. W 2016 i 2017 r. klienci mogli otrzymać pluszaki z Gangu Świeżaków, w 2018 i 2019 r. z Gangu Słodziaków, w 2020 r. w ramach promocji pojawiły się maskotki z Gangu Fajniaków, a w 2022 r. w Biedronce był Gang Swojaków.

W 2022 roku w sklepach Biedronka pojawią się maskotki z serii Gang Bystrzaków. Na razie nie wiadomo, jakimi maskotkami będą Bystrzaki, dopiero dowiemy się w czasie ogłoszenia startu promocji. Prawdopodobnie wzorem poprzednich akcji klienci za zakupy w Biedronce będą zdobywać naklejki, które następnie będą mogli wymieniać na pluszaki i książki z przygodami maskotek.

Firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sklepów sieci Biedronka, pod koniec lipca (25.07) złożyła do Urzędu Patentowego wniosek o rejestracje znaku słownego „GANG BYSTRZAKÓW”. Dodatkowo sieć zarejestrowała nową stronę internetową pod adresem gangbystrzakow.pl, która na ten moment jest jeszcze niedostępna.

Biedronka podczas ostatniej akcji wydała ponad 5,5 mln maskotek z serii Gang Swojaków, a klienci sieci zebrali ponad 632 mln naklejek. Największą popularnością cieszył się Żółw Zenek (prawie 600 tys. egzemplarzy). Na drugim miejscu w rankingu popularności znalazł się Raczek Romek (ponad 550 tys. sztuk). Podium zamyka Sóweczka, która trafiła do 540 tys. rodzin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.