Biedronka – godziny otwarcia sobota. Do której godziny czynna jest Biedronka w sobotę?

Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie
Biedronka przy ul. Bolesława Prusa 8 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wielu internautów szuka informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Biedronka w sobotę. W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach otwarte są Biedronki w sobotę.

Biedronka godziny otwarcia sobota

Osoby niemające czasu zrobić większych zakupów na tygodniu szukają informacji o godzinach otwarcia sklepów sieci Biedronka w weekendy, a szczególnie w sobotę. W niedziele sklepy Biedronka są zamknięte. Wyjątkiem jest siedem niedziel handlowych, podczas których może być prowadzony handel w sklepach.

Zobacz także: Do której otwarte sklepy w sobotę 23 grudnia? Godziny otwarcia sklepów dzień przed wigilią

W jakich godzinach Biedronka jest otwarta w sobotę? Jak się okazuje, wszystko zależy od lokalizacji sklepu. Większość sklepów wolnostojących otwiera się od godziny 6:00 i zamyka o 22:00 lub 23:30. Dokładne godziny otwarcia Biedronki sprawdzisz przy drzwiach wejściowych sklepu. Sklepy Biedronka w galeriach handlowych najczęściej otwierane są i zamykane w godzinach funkcjonowania obiektu.

Kto jest właścicielem Biedronki?

Jeronimo Martins Polska jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec I połowy 2021 r.) 3154 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Jeronimo Martins Polska, zatrudniając około 70 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.