Biedronka czynna dłużej w przedświąteczną niedzielę i poniedziałek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Biedronka przed świętami przedłuża godziny otwarcia wszystkich sklepów. Sprawdź, jakich godzinach zrobisz zakupy 23 i 24 grudnia w sklepach Biedronka.

„Sklepy Biedronka to idealne miejsce na zakupy. W naszej sieci znaleźć można zarówno wszystkie produkty niezbędne do przygotowania wieczerzy wigilijnej, jak i propozycje prezentów dla najbliższych w każdym wieku” – mówi Arkadiusz Mierzwa, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

W niedzielę 23 grudnia sklepy sieci Biedronka wydłużą się tylko w przypadku tych sklepów, które w niedziele są czynne krócej niż do godz. 21:00. Godziny pracy sklepów otwartych dłużej – np. do godz. 21:30 lub 22:00 – nie ulegają zmianie.

Podobna zasada obowiązuje w Wigilię, poniedziałek 24 grudnia. Tego dnia ulegają wydłużeniu godziny pracy sklepów, które otwierają się dla klientów później niż o godz. 6:30 (np. o godz. 7:00). Bez zmian pozostają natomiast godziny pracy sklepów, które czynne są np. od godz. 6:00 lub 6:15.

„W tym gorącym przedświątecznym okresie w Biedronce robimy więc wszystko, by zaspokoić oczekiwania zakupowe naszych klientów” – dodaje Arkadiusz Mierzwa.

Przypominamy także, że w Wigilię świąt Bożego Narodzenia zakupy we wszystkich sklepach Biedronka będzie można zrobić do godz. 13:00, a w Sylwestra, 31 grudnia, do godz. 19:00.

Czytaj także: Godziny otwarcia sklepów Biedronka w Wigilię, Sylwestra i Nowy RokKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co z ludźmi pracujących w butach kopalniach koksowniach. Też by tak chcieli ale system 4 brygadowy im nie pozwala. Bo bylaczenie pieca na okres świąt to są milionowe koszaj. Jak to jest w dobie demokracji że pracujący w biedronce może mieć wolne 25 grudnia a górnik koksownik chutnik ma zapierdalać ? Czy nawet pracownik stacji paliw??? Jeżeli mamy demokrację i prawo obowiązuje wszystkich to wszystkich a nie jakieś biedronki stonki itp