Biedronka czynna dłużej przed świętami. Godziny otwarcia 23 i 24 grudnia

biedronka sklep zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Biedronka przed świętami Bożego Narodzenia wydłuża godziny otwarcia. Sprawdź godziny pracy sklepów Biedronka 23 i 24 grudnia.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który wymaga od nas sporego przygotowania. Na parę dni przed świętami staramy się kupić wszystkie potrzebne nam produkty, dzięki którym będziemy mogli świętować ten czas z rodziną. Do której godziny będą otwarte sklepy Biedronka 23 i 24 grudnia? W odpowiedzi na oczekiwania klientów chcących dokonać ostatnich przedświątecznych zakupów sklepy sieci Biedronka będą czynne dłużej.

Biedronka czynna dłużej przed świętami

W dniach poprzedzających Boże Narodzenie, czyli 23 i 24 grudnia, godziny pracy sklepów sieci Biedronka zostaną wydłużone. W środę 23 grudnia w większości placówek na terenie całego kraju będzie można zrobić zakupy aż do godz. 23, a w czwartek 24 grudnia 2020 r., w Wigilię Bożego Narodzenia, do godz. 13:00.

Aż 2200 placówek otwartych będzie co najmniej do godziny 23:00 a ponad 340 przyjmie klientów całodobowo. Placówki będą działać również w Wigilię, ale tego dnia, by umożliwić pracownikom sieci przygotowanie się do spędzenia świąt z najbliższymi, zakupy będą możliwe do godziny 13:00.

W dniach 25 – 27 grudnia (w piątek, w sobotę i w niedzielę) sklepy będą nieczynne.

Godziny otwarcia sklepów Biedronka:

  • 23 grudnia – sklepy czynne co najmniej do godziny 23:00 (część placówek otwarta całodobowo)
  • 24 grudnia (Wigilia) – sklepy czynne do godziny 13:00
  • 25 grudnia (Boże Narodzenie) – sklepy nieczynne
  • 26 grudnia (drugi dzień świąt Bożego Narodzenia „Szczepana”) – sklepy nieczynne
  • 27 grudnia – sklepy nieczynne

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.