Biała Podlaska: Padła ofiarą oszustwa "na wypadek" i straciła 65 tys. złotych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Około 65 tys. zł. straciła 70-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta myśląc, że pomaga członkowi swojej rodziny, który spowodował wypadek drogowy. Padła ofiarą oszustów.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa na terenie Białej Podlaskiej. Z informacji przekazanych dyżurnemu wynikało, że 70-letnia mieszkanka miasta, padła ofiarą oszustów.

 

Kobieta otrzymała telefon z którego wynikało, że jej bratanica spowodowała wypadek drogowy. W trakcie rozmowy pokrzywdzona pewna była, że rozmawia ze swoja krewną, która roztrzęsionym głosem tłumaczyła, co się stało. Po tym telefon przejął mężczyzna. Oświadczył, że po przekazaniu określonej kwoty sprawa zostanie „pozytywnie” załatwiona, a kobieta nie trafi do więzienia.

 

Kobieta, która pewna była, że pomaga członkowi swojej rodziny, udała się do banku, gdzie wypłaciła gotówkę. Oszczędności przekazała nieznanemu mężczyźnie, z którym miała kontakt telefoniczny. Dopiero po tym dowiedziała się, że do wypadku nie doszło, a ona został oszukana. Łupem sprawców padły pieniądze w kwocie około 65 tys. zł. Teraz sprawców poszukuje policja.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.