Bezpłatne sieci Wi-Fi w Lublinie. Gdzie mają powstać hot-spoty?

wifi lublin

Urząd Miasta Lublin właśnie rozpoczyna realizację projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego. Na pierwszy rzut wyznaczenie lokalizacji bezpłatnych punktów dostępu do internetu.

Gdzie według Was brakuje darmowego Wi-Fi w Lublinie? Wskazane miejsca muszą być miejscami użyteczności publicznej, ogólnie dostępne i oddalone od bloków i domów mieszkalnych

Takich punktów ma być około 100 w Lublinie.

Przykładowe lokalizacje zawarte w projekcie to: Dworzec PKS, Ogród Saski, Plac Wolności, okolice wydziałów Lubelskich uniwersytetów, okolice Zamku Lubelskiego

Wartość projektu: 340 000 zł

Propozycje można nadsyłać na adres mailowy [email protected] lub na portalu Facebook poprzez profil dostępny pod adresem facebook.com/Budzetobywatelskiwlublinie.

fot. sxc.hu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.