Bezpłatne przedstawienia dla dzieci w ramach akcji Miasta Lublin „Lato w mieście”

Dzieci
fot. Bartek Żurawski

Otwarte dla publiczności, bezpłatne przedstawienia dla dzieci odbywają się w letnie piątki o godz. 14.00, wstęp wolny.

Warsztaty dla dzieci

W dniach 10 lipca – 11 sierpnia w Spilno Lublin odbywają się warsztaty dla dzieci z Polski i z Ukrainy w ramach akcji Miasta Lublin „Lato w mieście”. Od poniedziałku do piątku realizowany jest bogaty program zajęć na miejscu i w plenerze dla zapisanych dzieci.

Natomiast każdy tydzień kończy otwarty dla publiczności, bezpłatny pokaz teatralny przygotowany przez lubelskich aktorów na podstawie klasycznych bajek dla dzieci.

Bezpłatne pokazy teatralne

W najbliższy piątek 28 lipca Spilno Lublin przedstawi spektakl „Improwizowana księżniczka”. Ta historia napisana przez Hansa Christiana Andersena to zaledwie jedna strona tekstu do przeczytania w mgnieniu oka. Co zatem można z nią zrobić na scenie?

Jak się okazuje, całe mnóstwo. Udowodni to duet aktorski Kacper Kubiec i Bogusław Byrski, którzy w zabawny, czasem przewrotny, a na pewno zaskakujący sposób i z udziałem publiczności opowiedzą „Księżniczkę na ziarnku grochu” Andersena. Pełen zwrotów akcji, nieprzewidywalny, ale zapadający w pamięć spektakl, rozbawi największego ponuraka.

Letnie teatrzyki dla dzieci

  • 28 lipca „Improwizowana księżniczka”
  • 4 sierpnia „Zegar z kukułką”
  • 11 sierpnia „Improwizowana bajka” – gry impro

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.