Bezpłatna sterylizacja zwierząt w Lublinie. Trwa drugi etap akcji

Plakat Akcja sterylizacja, bezpłatna sterylizacja w Lublinie
fot. Miasto Lublin

Miasto Lublin kontynuuje akcję bezpłatnej sterylizacji zwierząt. Dowiedz się, jak skorzystać z tej inicjatywy i pomóż ograniczyć bezdomność czworonogów.

Bezpłatna sterylizacja dla czworonogów

W Lublinie trwa II etap akcji bezpłatnej sterylizacji zwierząt. Właściciele psów i kotów oraz opiekunowie kotów wolno żyjących mogą umawiać wizyty swoich pupili w wybranych gabinetach weterynaryjnych. Dlaczego Sterylizacja jest Ważna?

Blanka Rdest, Dyrektor Wydziału Zieleni i Gospodarki Komunalnej, podkreśla: „Sterylizacja to jedyny skuteczny sposób na rozwiązanie problemu bezdomności i cierpienia zwierząt.” Akcja obejmuje również bezpłatne czipowanie psów.

Gdzie skorzystać z usługi?

Gabinety dla psów i kotów właścicielskich:

  • Gabinet Weterynaryjny Felin, ul. Jagiełły 10 – tel. 501 478 435
  • Przychodnia Weterynaryjna Vet, ul. Młodej Polski 18 – tel. 81 746 78 63
  • Gabinet Weterynaryjny Eurovet, ul. Halickiego 3 – tel. 605 666 101

Gabinety dla kotów wolno żyjących:

  • Przychodnia Weterynaryjna NOE, ul. Wierzbowa 5 – tel. 516 810 901
  • Przychodnia Weterynaryjna AgiVet, ul. Sławinkowska 106 – tel. 537 758 402
  • Gabinet Weterynaryjny Felin, ul. Jagiełły 10 – tel. 501 478 435
  • Przychodnia Weterynaryjna Vet, ul. Młodej Polski 18 – tel. 81 746 78 63

Dla kogo przeznaczona jest akcja?

Akcja skierowana jest do mieszkańców Lublina, którzy posiadają psy i koty, oraz do społecznych opiekunów kotów wolno żyjących, posiadających odpowiednie legitymacje. Wizyty należy umawiać telefonicznie w wybranych lecznicach.

Akcja realizowana jest w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Lublina: O-24 – „Szanuję zwierzęta – ratuję zwierzęta! Edukacja, kastracje, czyste i bezpieczne miasto”.

Czy skorzystasz z bezpłatnej sterylizacji swojego pupila? Podziel się swoją opinią w komentarzu lub udostępnij tę informację, aby pomóc innym właścicielom zwierząt!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.