Bezpieczne zakupy Lublin? Z dowozem do domu. Zaplanuj dzień i wydaj ile chcesz

zdjecie 1 glowne
Bezpieczne Zakupy

W ostatnim czasie sformułowanie „bezpieczne zakupy” nabrało nowego znaczenia. Zakupy on-line z dostawą do domu nie tylko są wygodne, ale pozwalają również przyłączyć się do akcji #zostanwdomu.

Bezpieczne Zakupy to serwis internetowy, dzięki któremu zrealizujesz swoją listę zakupów bez wychodzenia z domu. Realizujemy zakupy w najbardziej popularnych marketach – Auchan, Lidl, Stokrotka, Biedronka, E.Leclerc, pracujemy 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty. Podczas realizacji zamówienia nasz kurier jest na stałym kontakcie z klientem, co pozwala elastycznie dopasować zamówienie klienta dla jego potrzeb.

IMG 4804
Bezpieczne Zakupy

Wybierz Bezpieczne Zakupy:

• z nami zapłacisz wyłącznie za dostawę, ponieważ nie narzucamy marży na produktach;

• nie musisz nosić ciężkich zakupów, wszystko dostarczymy pod drzwi;

• zamawiaj produkty ze swojego ulubionego sklepu;

• korzystaj z aktualnych rabatów i promocji w sklepach;

• wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia;

• nasi kurierzy realizują zamówienia na terenie całego Lublina oraz poza nim;

• opłacisz zakupy online bez konieczności kontaktu z kurierem.

Tylko wyobraź sobie, ile czasu Ci zostanie dla siebie i bliskich i jak zaoszczędzisz na nieprzemyślanych zakupach! Już kilkaset mieszkańców Lublina i okolic korzysta z naszych usług. Spróbuj i Ty!

Zapraszamy na naszą stronę www.bezpieczne-zakupy.com.pl dla złożenia zamówienia. Wybierz Bezpieczne Zakupy i #zostanwdomu!

IMG 4801
Bezpieczne Zakupy z dostawą do domu
IMG 4802
Bezpieczne Zakupy z dostawą pod same drzwi

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.