Będą układać asfalt na ul. Poniatowskiego. Kierowców czekają utrudnienia

Układanie asfaltu na ul. Poniatowskiego w Lublinie
Układanie asfaltu na ul. Poniatowskiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W piątek wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ul. Poniatowskiego. Prace drogowe polegające na ułożeniu warstwy ścieralnej nawierzchni obejmą odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności.

Układanie asfaltu na ul. Poniatowskiego

W pierwszej kolejności drogowcy zajmą wschodnią część ul. Poniatowskiego. 16 lipca w godzinach porannych zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności wraz z łącznicą zjazdową oraz wlotem ul. Popiełuszki od ul. Długosza.

Ruch odbywał się będzie dwukierunkowo po stronie zachodniej po jednym pasie ruchu w każdym kierunku z zastosowaniem przewiązki bitumicznej na wyspie dzielącej na ul. Poniatowskiego. Przywrócenie ruchu na tym odcinku nastąpi 17 lipca w godzinach porannych.

Tego samego dnia prace zostaną przeniesione na stroną zachodnią ul. Poniatowskiego, również na odcinku od skrzyżowania z Al. Racławickimi do wiaduktu nad al. Solidarności. Zamknięty będzie wlot ul. Popiełuszki od ul. Junoszy oraz łącznica wjazdowa z al. Solidarności. Ruch pojazdów odbywać się będzie po stronie wschodniej.

Na obu jezdniach ulicy Poniatowskiego ruch dwukierunkowy wróci w środę (21 lipca) w godzinach porannych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.