Będą kręcić film. Na potrzeby produkcji filmowej użyją materiałów pirotechnicznych

Widok na Stare Miasto w Lublinie
Widok na Stare Miasto w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Od poniedziałku ekipa filmowa rozpocznie zdjęcia do filmu historycznego na terenie Lublina. Na potrzeby produkcji filmowcy użyją materiałów pirotechnicznych. Miasto apeluje do mieszkańców o zachowanie spokoju.

Wybuchy na terenie Starego Miasta w Lublinie

Zdjęcia do filmu historycznego, którego akcja rozgrywa się w realiach II wojny światowej, będzie realizowana na terenie Starego Miasta w Lublinie w dniach 11-15 kwietnia. Plan zdjęciowy obejmie kilka ulic, w związku z czym wystąpią utrudnienia związane z czasową niedostępnością dla kierowców i pieszych.

O planowanych utrudnieniach informowaliśmy tu: https://spottedlublin.pl/na-ulicach-lublina-beda-krecic-kolejny-film-beda-utrudnienia-w-ruchu/

Jako że akcja filmu będzie osadzona w latach 1940-1945, filmowcy wykorzystają do efektów specjalnych materiały pirotechniczne. W związku z tym miejscy urzędnicy apelują do mieszkańców Lublina i uchodźców z Ukrainy o zachowanie spokoju. Dekoracje znajdujące się w przestrzeni Starego Miasta stanowią elementy scenografii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.