Na ulicach Lublina będą kręcić kolejny film. Będą utrudnienia w ruchu

Plac Zamkowy w Lublinie
Plac Zamkowy w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lublin stanie się w najbliższych dniach planem zdjęciowym. W przyszłym tygodniu rozpoczną się zdjęcia do filmu historycznego z akcją osadzoną w latach 1940-1945.

W Lublinie będą kręcić film

Zdjęcia do filmu historycznego realizowane będą od 11 kwietnia w różnych częściach miasta, ale ekipa filmowa pojawi się w Lublinie nieco wcześniej. Dlatego wystąpią czasowe utrudnienia związane z dostępem do niektórych miejsc w mieście. Oto ich harmonogram:

Plac Zamkowy, 10-15 kwietnia

Na czas pracy ekipy filmowej w obrębie Starego Miasta i sąsiednich ulic wygrodzona zostanie środkowa część Placu Zamkowego. Wszystkie miejsca postojowe zlokalizowane przy krawężniku oraz droga o szerokości 5m będą dostepne.

Ul. Podwale, 13-15 kwietnia (zakaz parkowania od 12 kwietnia)

Całkowite wyłączenie z ruchu kołowego z zapewnieniem dojazdu do posesji.

Ul. Agronomiczna, 11 kwietnia

Zamknięciu podlega 250m odcinek ulicy od skrzyżowania z ul. Wodną w kierunku al. Warszawskiej.

Ul. Królewska, 12-13 kwietnia

Zamknięciu podlega zjazd na prywatną posesję przy ul. Królewskiej 15.

Ulice Rybna, Noworybna, Plac Rybny, Ku Farze, Olejna, 10-15 kwietnia

Całkowite zamknięcie ulic: Noworybnej, Rybnej oraz Placu Rybnego. Ze względu na konieczność wykonania adaptacji i budowy elementów planu filmowego w obrębie Placu Rybnego, ul. Rybnej, ul. Noworybnej i ul. Ku Farze – miejsca postojowe znajdujące się przy Placu Rybnym będą zlikwidowane. W przerwach pracy ekipy filmowej możliwy będzie przejazd ulicą Noworybną do ul. Ku Farze i dalej w lewo za Placem Rybnym. Ruch pojazdów ulicą Olejną sterowany ręcznie.

Ul. Rynek, 11-12 kwietnia

Ze względu na budowę dekoracji w obrębie ul. Rynek cały obszar zostanie wygrodzony. Dla pieszych i pojazdów poruszających się w tym obrębie pozostanie przejście/przejazd o szerokości 5-7m.

Ul. Bramowa, 12 kwietnia

Na czas ujęć nastąpi chwilowe wstrzymanie ruchu pieszego i kołowego przez sygnalistów. Na powyższych ulicach możliwe będzie również chwilowe wstrzymanie ruchu na czas ujęć.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.