Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia – zapraszamy na festyn w Lublinie!

Festyn z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia - kardynała Stefana Wyszyńskiego
Festyn z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia - kardynała Stefana Wyszyńskiego

Już za niedługo, bo 12 września 2021 roku, odbędzie się przy parafii pw. św. Brata Alberta w Lublinie (ulica Willowa 15) festyn z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia – kardynała Stefana Wyszyńskiego. Festyn zostanie poprzedzony Mszą Świętą, która odbędzie się o godzinie 13.00.

Program festynu parafialnego

Więcej szczegółów dotyczących festynu – https://bc24.info/blog/festyn-z-okazji-beatyfikacji-prymasa-stefana-wyszynskiego

Na co zostanie przeznaczony dochód z festynu?

Dochód z festynu parafialnego zostanie w całości przeznaczony na zakup organów, a także ławek do kościoła pw. św. Brata Alberta w Lublinie.

Atrakcje dla ciała i dla ducha

Festyn z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia - kardynała Stefana Wyszyńskiego
Festyn z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia – kardynała Stefana Wyszyńskiego

Festyn Parafialny w Lublinie to idealna okazja, by móc doświadczyć niezwykłej więzi wspólnoty z tymi wszystkimi, którym na sercu leży temat beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. W jego trakcie nie zabraknie atrakcji zarówno dla ciała jak i dla ducha.

Program festynu parafialnego:

  • 13:00 – Msza św. dziękczynna za beatyfikację ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i 30 lat parafii pw. św. Brata Alberta
  • 14:00 – Otwarcie festynu, powitanie gości. Program artystyczny, występy dzieci i młodzieży, balet Chassemi
  • 15:00 – Koncert: Colombo Music – Krzysztof Dadej
  • 15:30 – Program artystyczny: Chór Albertus, sztuki walki Nina Romaszewska, Ola Brelik, Konkursy dla publiczności.
  • 16:30 – Koncert: Igramy z Pokusą, zawody sportowe, zespół raperski eMM
  • 18:00 – Musical o św. Franciszku z Asyżu, finał fantowej wymiany.
  • 20:00 – Msza św. i zakończenie

Atrakcje

Na uczestników Festynu (zarówno tych małych, jak i dużych), czeka wiele wyjątkowych atrakcji. Jedną z nich będzie wspomniana już wcześniej wymiana fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania hulajnoga, a także telefon i wiele innych gadżetów elektronicznych.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci: zabawa w malowanie twarzy, mnóstwo wydarzeń animacyjnych dla najmłodszych, a także dmuchane, wesołe miasteczko. Całą gamę pozytywnych wrażeń zapewnią też namioty z atrakcjami festynowymi, które znajdować się będą w bliskim sąsiedztwie sceny.

Smacznie i zdrowo

A jeśli ktoś lubi smaczną i pożywną kuchnię, to w trakcie festynu z pewnością zasmakuje w prawdziwie niebiańskich potrawach. Każdy z gości będzie mógł spróbować smacznej zupy z kotła, aromatycznych potraw z grilla, ale też „czegoś słodszego” z naszej festynowej cukierni. Z kolei dla wszystkich „niepoprawnych” łasuchów przygotowaliśmy smaczne lody. Serdecznie zapraszamy!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.