Baseny wewnętrzne i sauny będą nieczynne przez blisko 4 tygodnie. Powodem przerwa technologiczna

Baseny wewnętrzne Park Avia Świdnik
Baseny wewnętrzne Park Avia Świdnik | fot. Park Avia Świdnik

Park Avia w Świdniku szykuje się do corocznej obowiązkowej przerwy technologicznej. W jej czasie niedostępne będą dla klientów baseny wewnętrzne i saunarium. W tym czasie atrakcje przejdą przeglądy i prace naprawcze.

Basen w Świdniku nieczynny

Przerwa technologiczna w obiekcie Park Avia w Świdniku rozpocznie się w poniedziałek, 17 lipca. Od tego dnia przez kilka tygodni dla klientów będą niedostępne baseny wewnętrzne i saunarium. W tym czasie dostępne będą jedynie atrakcje pod chmurką, czyli baseny zewnętrzne, które są czynne codziennie od godz. 9:00 do 20:00.

>> Park Avia w Świdniku: CENNIK. Ceny biletów i godziny otwarcia. Ile zapłacimy za rozrywkę?

Ile potrwa przerwa technologiczna? Przedstawiciele obiektu twierdzą, że przerwa potrwa maksymalnie do 11 sierpnia. Jak wyliczają, spuszczenie wody z basenu – 2 dni, prace serwisowe na niecce – 5-7 dni, ponowne napuszczenie wody i jej uzdatnianie – 2-3 dni, pobór próbek wody i oczekiwanie na wyniki – do 14 dni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.