Basen olimpijski w Aqua Lublin zamknięty

Basen olimpijski Aqua Lublin
Basen olimpijski Aqua Lublin | fot. MOSiR

Do połowy sierpnia basen olimpijski w Aqua Lublin będzie niedostępny dla klientów. Jest to związane z trwającą przerwą technologiczną. Obiekt musi przejść obowiązkowy przegląd techniczny.

Basen w Aqua Lublin zamknięty

Od 25.07 do 14.08 basen olimpijski w Aqua Lublin jest zamknięty z powodu przerwy technicznej. W tym czasie basen przejdzie coroczny przegląd techniczny, jak i zostaną naprawione usterki. Do dyspozycji klientów Aqua Lublin są tylko strefy rekreacji (mała i duża oraz basen zewnętrzny).

MOSiR ze względu na inflację nie zdecydował się na obniżenie w tym czasie cen biletów wejścia na Aqua Lublin.

W czasie niedostępności basenu olimpijskiego amatorzy pływania mogą skorzystać z basenów pływackich w Strefie H2O i CSR Łabędzia. Natomiast od 15.08 do 31.08 niedostępne będą pływalnie Strefa H2O i CSR Łabędzia (łącznie ze strefą rekreacyjną). W tym czasie baseny również przejdą przeglądy.

Czytaj więcej: Miejskie baseny w wakacje będą czasowo zamknięte. Zobacz harmonogram zamknięć pływalni

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.