Miejskie baseny w wakacje będą czasowo zamknięte. Zobacz harmonogram zamknięć pływalni

Basen olimpijski Aqua Lublin
Basen olimpijski Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Wszystkie pływalnie zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będą czasowo wyłączone z użytkowania. Obiekty muszą przejść obowiązkowe przeglądy techniczne.

Wakacyjne przerwy na basenach w Lublinie

W lipcu i sierpniu wszystkie miejskie baseny w Lublinie będą czasowo wyłączone z użytkowania. Jest to spowodowane zaplanowanymi przerwami technicznymi. Wtedy baseny przechodzą swoje coroczne przeglądy techniczne, jak i naprawiane są usterki.

„W czasie przerw technologicznych w naszych obiektach, zaplanowano niezbędne prace naprawcze w nieckach basenowych, konserwację pracujących w ruchu ciągłym urządzeń oraz gruntowne sprzątanie miejsc trudno dostępnych w czasie normalnego użytkownika” – tłumaczy Artur Koperwas z MOSiR Lublin.

Kiedy baseny będą niedostępne dla klientów?

W okresie wakacyjnym 2022 roku zaplanowano dwie przerwy technologiczne. W dniach od 25 lipca do 14 sierpnia nieczynny będzie basen olimpijski na Aqua Lublin, natomiast od 15 do 31 sierpnia – Strefa H2O i CSR Łabędzia (łącznie ze strefą rekreacyjną).

„Podczas przerwy technologicznej na Aqua Lublin, kiedy z użytkowania wyłączony będzie basen olimpijski, pozostałe strefy rekreacji (mała i duża oraz  basen zewnętrzny) będą dostępne dla klientów” – informuje Koperwas.

Czy MOSiR planuje obniżkę cen biletów ze względu na niedostępność basenu olimpijskiego?

„Nie planujemy na ten czas zmian ceny biletów. Z uwagi na inflację koszty funkcjonowania naszych obiektów systematycznie rosną” – komentuje Koperwas.

W czasie przerwy technologicznej w Strefie H20 i CSR Łabędzia, zaplanowane prace dotyczą całego obiektu, w związku z tym przez dwa tygodnie nie będzie można z niego korzystać.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.