Basen olimpijski w Aqua Lublin zamknięty do odwołania

aqua lublin 1
Zdjęcie ilustracyjne | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 'Bystrzyca’ poinformował, że basen olimpijski na Aqua Lublin został zamknięty do odwołania. Nie zdradza jednak, co właściwie się stało.

Przypomnijmy, że od 29 lipca do 18 sierpnia basen olimpijski Aqua Lublin był niedostępny dla klientów z powodu corocznej przerwy technicznej, podczas której z basenu została wypompowana woda i zostały usunięte wszystkie usterki, a sama niecka została wyczyszczona.

Basen ponownie został udostępniony klientom Aqua Lublin w poniedziałek, 19 sierpnia. Jednak Ci długo się nim nie nacieszyli, ponieważ w środę MOSiR był zmuszony ponownie wyłączyć z użytkowania obiekt pływacki. Powód? Awaria techniczna.

Na miejscu pracują już technicy, którzy próbują usunąć usterkę. Nie wiadomo, na jak długo basen będzie wyłączony. Na czas utrudnień ceny wszystkich biletów wstępu do Aqua Lublin po godz. 16 są tańsze o 20%. Obniżka nie łączy się z promocją Happy Hours.

MOSiR w tym czasie zaprasza miłośników pływania na sąsiadujący z Aqua 25m basen Strefy H2O.

Sprawdź harmonogram planowanych wyłączeń basenów w Lublinie – TUTAJ.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.