Basen olimpijski Aqua Lublin niedostępny dla klientów. Od czwartku Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu

Otylia Swim Cup na basenie olimpijskim Aqua Lublin
Otylia Swim Cup na basenie olimpijskim Aqua Lublin | fot. Fundacja Otylii Jedrzejczak

W związku z zawodami pływackimi, które potrwają od czwartku do niedzieli, basen olimpijski Aqua Lublin będzie niedostępny dla klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów pozostaje strefa rekreacji i saunarium.

Basen olimpijski Aqua Lublin niedostępny

W czwartek 14 lipca w Lublinie rozpoczną się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu. Na starcie pojawią się najlepsi 15-letni zawodnicy z całego kraju. Impreza pływacka potrwa do niedzieli 17 lipca.

W tym czasie basen olimpijski Aqua Lublin nie będzie dostępny dla klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów pozostaje strefa rekreacji i saunarium. Basen olimpijski zostanie wyłączony z użytku od czwartku (14.07) od godz. 11.45.

„W związku z zawodami, Aqua Fitness odbędzie się w czwartek (14.07) o godz. 19.15, pozostałe zajęcia do 17.07 są odwołane” – informuje Aqua Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.