AZJA na Ostro – dania rodem z szanghajskiej ulicy w nowej karcie klubokawiarni Ostro!

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

UDON, Pad Thai, kurczak Gong Bao oraz zupa Pho – te i wiele innych specjałów kuchni azjatyckiej znajdziecie w nowo powstałej karcie klubokawiarni Ostro.

Karta AZJA na Ostro to sposób klubokawiarni na odnalezienie się w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa oraz koniecznością spełnienia związanych z nią wymogów. Dlatego, pojawił się pomysł serwowania dań kuchni azjatyckiej. Ich początkowa obecność w karcie i sygnały od zadowolonych klientów sugerują, że zostaną one w menu lokalu na stałe, ta znana raczej z nocnych wojaży klubokawiarnia będzie serwować wyśmienite dania azjatyckie na wynos, przynajmniej do momentu kiedy klienci będą mogli skosztować ich na miejscu.

AZJA na Ostro – karta dań opracowana przez mistrzów kuchni azjatyckiej!

AZJA na Ostro to nazwa nowej karty dań klubokawiarni Ostro. Za opracowanie menu odpowiedzialni są Dariusz Richter oraz Tomasz Siekierski – dwaj uznani kucharze, których łączy wspólna pasja – zamiłowanie do azjatyckiej kuchni.

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

Dariusz Richter latami budował swoją kulinarną wiedzę, szkoląc się w kuchniach całego świata – jednak to kuchnia azjatycka stała się najbliższa jego sercu i podniebieniu. Bogate doświadczenie kulinarne Dariusza Richtera potwierdza jego stanowisko w firmie Kuchnie Świata, w której jest głównym technologiem żywności!

Tomasz Sekierski to odkrycie Dariusza Richtera, który docenił jego profesjonalizm i umiejętność perfekcyjnego odtworzenia smaków i zapachów znanych z azjatyckich ulic, na których serwowany jest pyszny, lokalny street food! Panowie wspólnie edukują i biorą udział w imprezach kulinarnych, tym razem połączyli swoje siły, by stworzyć unikalne menu kuchni azjatyckiej w Lublinie!

„Staraliśmy się stworzyć kartę obrazującą azjatycką ulicę. Kuchnia tamtych rejonów słynie ze street foodu. Posiłki są przygotowywane szybko i na naszych oczach. Danie tamtejszych regionów charakteryzują się również pomieszaniem smaków. W jednym daniu wyczuwamy zarówno smaki słodkie, kwaśne, słone, umami – menu Ostro zostało stworzone z myślą o tych wszystkich rzeczach” – tak Panowie opisują swoją pracę nad menu klubokawiarni Ostro.

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

AZJA na Ostro – niewiele jest miejsc z tego typu kuchnią!

Skąd zrodził się pomysł, by w znanej dotąd z nocnych wydarzeń klubokawiarni Ostro zacząć serwować dania kuchni azjatyckiej? Na to pytanie odpowiada Jakub Nowak, manager klubokawiarni Ostro.

„Obserwowaliśmy rosnące zainteresowanie tym rodzajem kuchni w innych polskich miastach. Oferta kuchni azjatyckiej w Warszawie, Wrocławiu czy Trójmieście jest dużo bardziej rozwinięta niż w Lublinie, zależy nam na tym, by wkroczyć na lokalny rynek z najwyższej jakości kuchnią azjatycką. Nazwa AZJA na Ostro – nawiązuje bardziej do nazwy naszej klubokawiarni niż do samej ostrości potraw w menu. Poziom ostrości dań będzie dopasowany do wymagań Klientów – ostrość potrawy ustalamy przy składanym zamówieniu” – wyjaśnia Jakub Nowak.

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

Co znajdziemy w menu AZJA na Ostro?

Kreatywność, mieszanie smaków i abstrakcyjne na pierwszy rzut oka (a raczej języka) połączenia – to jedne z podstawowych cech kuchni azjatyckiej. Menu restauracji będzie bogate we wszystkie popularne azjatyckie dania znane z najlepszych restauracji oraz azjatyckich ulic. Znajdziemy w nim między innymi zupy Tom Kha, Pho i Tom Yum, dania curry, poke bowl, bułeczki BAO oraz makarony z Woka z dodatkami. Menu jest obfite we wszystko to, co znamy z azjatyckiej kuchni.

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

Ostro – kuchnia azjatycka, burgery, bagietki, śniadania i atrakcyjne promocje!

DELIVERY – w Ostro od 8.00 do 22.00 zamówisz śniadanie z dostawą do domu lub odbiorem osobistym. Karta Delivery to klasyki dobrze znane bywalcom Ostro – bagietki i burgery. Na każdą osobę, która osobiście odbierze zamówienie, czeka dowolna kawa na wynos za 1 PLN. Po godz. 17.00 codzienna promocja, w ramach której drugiego burgera zjecie za pół ceny!

Ostro – zamawiaj i zajadaj i wspieraj lokalną gastronomię!

Zamówienia są realizowane w całym Lublinie – złożysz je pod numerem 791-792-849 oraz przez internet na stronie www.ostrobistro.pl lub za pomocą portalu pyszne.pl. Przy dostawach zachowane są wszystkie standardy bezpieczeństwa, bezkontaktowa dostawa jest również możliwa.

Lokal Ostro mieści się przy ulicy Krakowskie przedmieście 25 w Lublinie. Zamawiając jedzenie, wspierasz lokalną gastronomię w trudnych czasach panujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa – ratuJEMY Gastro to inicjatywa mająca na celu promowanie lokalną gastronomię w trudnych czasach lockdownu. Zachęcamy wszystkich do udostępniania, lajkowania, a przede wszystkim do zamawiania potraw!

azjatyckie dania ostro
AZJA na Ostro

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.