Awaria wodociągowa w Lublinie. Problem z wodą w trzech dzielnicach

kran woda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie walczy z usunięciem awarii wodociągowych w trzech dzielnicach.

Nie ma wody w Lublinie

Do pierwszej awarii wodociągowej doszło w niedzielę przy ul. Mickiewicza w Lublinie. Awaria usuwana będzie w dniu 1 marca 2021 roku, od godzin rannych. Przypuszczalny czas usunięcia awarii i otworzenia wody – godzina 12:00.

W związku z awarią na sieci wodociągowej – jest zamknięty dopływ wody do budynków o adresach ul. Mickiewicza 38, 40, 42, 44, 73 (vel ul. Morcinka 32), 75 (vel ul. Morcinka 31), 77. W razie takiej konieczności do pozbawionych bieżącej wody posesji, woda dowożona będzie beczkowozem.

Kolejna awaria ma miejsce przy ul. Stefczyka. W związku z awarią na sieci wodociągowej zamknięto dopływ wody do posesji ul. Stefczyka 3b i ul. Ceramiczna 6. Na czas usuwania awarii możliwy dowóz wody beczkowozem. Usunięcie awarii jest planowane na godz. 13:00.

Z następną awarią służby MPWiK walczą przy ul. Skrzetuskiego. W związku z awaria na sieci wodociągowej, zamknięto dopływ wody zimnej do budynków ul. Skrzetuskiego 2, 2a oraz pierwszy segment budynku ul. Skrzetuskiego 4 od strony ul. Juranda. W razie konieczności dowieziemy wodę zastępczo beczkowozem. Planowany czas usunięcia awarii to godz. 13:00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.