Awaria w Banku Pekao. Nie można wypłacić pieniędzy z bankomatu

z9121891IEBankomat

Od poniedziałkowego poranka klienci Banku Pekao borykają się z awarią bankomatów i kart płatniczych. Nie można wypłacić pieniędzy z bankomatów należących do Pekao SA.

Klienci Banku Pekao w poniedziałek mieli problemy podczas używania karty, płatnościami Blik oraz korzystania z bankomatów Pekao SA. Niektórzy klienci odnotowują również problemy w przypadku prób wykonania przelewu. Bank zapewnił, że w dużej mierze awaria została usunięta.

„Mieliśmy problem z płatnościami Blikiem i kartami płatniczymi. Ta awaria została usunięta. Pojawiły się problemy z terminalami płatniczymi POS. W dużej mierze usunęliśmy tę awarię. Chwilowo mamy tez problem z bankomatami Pekao SA. Zidentyfikowaliśmy przyczynę awarii, która powinna zostać usunięta” – informuje Katarzyna Żądło z biura prasowego Banku Pekao.

AKTUALIZACJA: Awaria bankomatów Pekao SA. Klienci ustawili się w długiej kolejce do banku CZYTAJ WIĘCEJ

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.