Awaria w Aqua Lublin. Strefa rekreacyjna niedostępna dla klientów

Aquapark Aqua Lublin
Aquapark Aqua Lublin | fot. MOSiR

W związku z awarią i przyspieszoną planowaną przerwą techniczną w Aqua Lublin, wyłączona z użytkowania została dziś strefa rekreacji mała i duża oraz basen zewnętrzny. Przerwa potrwa do 25 września.

Przerwa technologiczna w Aqua Lublin

„W związku z awarią, przerwę technologiczną zaczynamy już dziś” – czytamy w komunikacie aquaparku Aqua Lublin. W dniach od 1 do 25 września strefa rekreacji duża i mała oraz basen zewnętrzny będzie nieczynna.

Jest to związane z obowiązkową coroczną przerwą technologiczną, w trakcie której przejdzie przegląd cała infrastruktura, a usterki zostaną naprawione. Mimo niedostępności strefy rekreacji MOSiR nie planuje obniżać cen biletów do Aqua Lublin.

Otwarcie strefy rekreacji w Aqua Lublin zaplanowano na 26 września.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Hm… Cudownie.
    Wakacje zamknięte i zamiast wykorzystać to na naprawy technologiczne to teraz z powodu awarii zamykają na kolejny miesiąc. Niegospodarność nadaje się do weryfikacji uprawnionych organów. Wstyd dla całego miasta. A korzystanie z basenu olimpijskiego za cenę wejścia na cały obiekt, który nie działa. Miasto inspiracji, hahaha