Awaria świateł na rondzie Dmowskiego. „Raz działają, raz nie”

DSC03067
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Prawdopodobnie prace związane z budową Masztu Niepodległości na rondzie Dmowskiego mogły uszkodzić podziemną instalację odpowiedzialną za sygnalizację świetlną.

Od tygodnia na rondzie Dmowskiego w Lublinie pracownicy firmy iKOM, która odpowiada za inżynierię ruchu drogowego w naszym mieście, zmagają się z problem działania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu.

Dzisiaj było podobnie, sygnalizacja po godz. 10 postanowiła się wyłączyć. Jak się okazało przyczyną był bezpiecznik, który należało wymienić.

– Przynajmniej od tygodnia mamy problemy z tą sygnalizacją. Niewykluczone, że roboty budowlane na rondzie spowodowały uszkodzenia. Mamy jednak nadzieje, że już wszystkie serwis zdążył wyeliminować – mówi Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.