Awaria silosu we Włoszech. Na ziemię wylało się 30 tys. litrów prosecco

Awaria silosa z 30 tys. litrów prosecco w Conegliano we Włoszech | fot. YouTube

Prawdopodobnie awaria systemu służącego do napełniania silosów winem prosecco spowodowała przepełnienie i wylanie się nawet 30 tys. litrów tego wina na ziemię.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Conegliano Veneto, w prowincji Treviso, w Wenecji Euganejskiej we Włoszech. Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, jak jeden z pracownikow firmy produkującej słynne wino musujące prosecco zarejestrował awarię silosu zawierające to wino.

W rzeczywistości temat nie jest dobrą stroną dla słów „cin-cin”, jak ten film wideo. Nagranie przedstawia jak tysiące litrów prosecco wypływa z silosku, prosto na asfalt i ziemię.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.