Awaria sieci wodociągowej na LSM. Bez wody tysiące mieszkańców

awaria sieci wodociagowej lsm lublin

We wtorek około 21:00 doszło do awarii sieci wodociągowej na LSM w Lublinie. Bez wody jest kilka tysięcy mieszkańców. Trwa usuwanie awarii.

 

– Tak potwierdzamy, że doszło do awarii wodociągu, lecz nie należy on do nas. Awarią zajmuje się administracja osiedla LSM. My jedynie na zlecenie administracji dostarczyliśmy dwie cysterny wody dla mieszkańców – informuje Magdalena Bożko, rzecznik prasowy MPWiK.

 

Bez wody od wczorajszego wieczoru jest 1392 mieszkania, czyli ponad 4 tysiące mieszkańców. Wszystko przez pękniętą rurę przy ul. Juranda 1 i ul. Skrzetuskiego 6.

 

– Aktualnie trwa odkopywanie miejsc, gdzie pękły rury. Wtedy będziemy w stanie ocenić skalę uszkodzenia wodociągu. Prosimy mieszkańców o uzbrojenie się w cierpliwość – informuje administracja osiedla LSM. Jeśli, nie będzie większych problemów, mieszkańcy powinni mieć wodę dzisiejszego wieczoru.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.