Awaria na basenie w Lublinie. Na razie się nie wykąpiemy. Nieczynny do odwołania

Basen rekreacyjny Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Basen rekreacyjny Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie | fot. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

W wyniku awarii basen w Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie jest nieczynny do odwołania. Prawdopodobnie basen będzie nieczynny przez dłuższy czas.

Awaria na basenie UP

To niecodzienna sytuacja w Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej 31 w Lublinie. Znajdująca się tu pływalnia została wyłączona z użytku do odwołania. Pracownicy pływalni pracują nad rozwiązaniem problemu.

„Informujemy, że z powodu awarii sieci ciepłowniczej pływalnia jest nieczynna do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy” – informuje w komunikacie Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Jak się okazuje, pierwsze problemy na pływalni zaczęły występować już w sierpniu. Pracownicy tłumaczyli wtedy poważną awarią pompy ciepła.

Zobacz także: Natryski i szatnia już po przeglądzie i naprawach. Basen olimpijski w Aqua Lublin po krótkiej przerwie ponownie dostępny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.