Awanturował się w galerii. Zaczepiał klientów, był agresywny i wulgarny. Interweniowali policjanci

Agresywny mężczyzna zatrzymany w salonie Plat w Leclerc przy ul. Turystycznej
Agresywny mężczyzna zatrzymany w salonie Plat w Leclerc przy ul. Turystycznej | fot. czytelnik Dariusz

Mężczyzna wszczął awanturę w galerii handlowej E.Leclerc Turystyczna przy ul. Turystycznej w Lublinie. Zaczepiał w sposób wulgarny i agresywny klientów. Na miejscu interweniowali policjanci.

Zaczepiał klientów

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.01) około godz. 12:35 na terenie galerii handlowej E.Leclerc Turystyczna przy ul. Turystycznej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od ochrony obiektu, że po obiekcie chodzi agresywny mężczyzna, który w sposób wulgarny zaczepiał przypadkowych klientów.

Na miejscu pojawiły się najbliższe patrole oraz wezwano zespół ratownictwa medycznego, bo uznano, że mężczyzna może mieć jakieś problemy ze sobą. Po kilku minutach mężczyzna został obezwładniony przez interweniujących funkcjonariuszy i przekazany w ręce ratowników medycznych.

Teraz policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Aktualizacja: Zaczepiał klientów, szarpał się z policjantami, kopał, w co tylko mógł. Jego krzyki słyszeli chyba wszyscy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.