Awantura w jednym z lokali w Białej Podlaskiej. Mężczyzna odgryzł jednemu z gości palec

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Bialscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę, podejrzanego o odgryzienie części palca, jednemu z gości lokalu w którym przebywał.

 

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia w jednym z bialskich klubów. Z informacji przekazanej policjantom wynikało, że nieznany mężczyzna odgryzł część palca jednemu z przebywających tam gości.

 

Do zdarzenia doszło w trakcie awantury z pracownikiem ochrony, któremu na pomoc ruszył właśnie 51-latek. W trakcie szarpaniny awanturnik odgryzł 51-latkowi paliczek lewej dłoni.

 

Na podstawie zebranych materiałów policjanci, ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec gminy Zalesie. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

 

Wczoraj usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo uszkodzenia ciała zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.