Auchan w Trzech Króli 2024. Godziny otwarcia Auchan 6 stycznia

Auchan Czechów w Lublinie
Auchan Czechów w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Auchan w Trzech Króli 2024. Czy sklepy Auchan są otwarte w sobotę 6 stycznia? W tym materiale dowiesz się, czy sklepy Auchan będą czynne w Święto Trzech Króli, 06.01.2024.

Auchan 6 stycznia Trzech Króli 2024

Sklepy Auchan w Święto Trzech Króli 6 stycznia 2024 będą zamknięte. Święto Trzech Króli zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 1960 jest dniem wolnym od pracy. 6 stycznia otwarte mogą być tylko sklepy, za których ladami staną sami właściciele lub ich rodzina.

Oznacza to, że w sobotę 6 stycznia zakupów w Auchan nie zrobimy. Tego dnia wszystkie sklepy sieci Auchan będą zamknięte. Zakupy w Auchan zrobimy dopiero w poniedziałek, 8 stycznia.

Auchan w Święto Trzech Króli 6 stycznia będzie zamknięty.

Zobacz także: Sklepy otwarte 6 stycznia 2024 w święto Trzech Króli

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.