Auchan przejmuje hipermarket Real w Lublinie

Nowy sklep Auchan w Lublinie znajduje się przy ul. Chodźki 14 | fot. Real

Sieć sklepów Auchan przejmie hipermarkety pod szyldem Real w całej Polsce. Teraz przyszła kolej na Lublin. Miejsce hipermarketu Real zastąpi Auchan Lublin Czechów.

Od 9 stycznia klienci będą robić zakupy w hipermarkecie przy ul. Chodźki 14 pod szyldem Auchan. Zamiana ma związek z przejęciem supermarketów Real przez sieć Auchan przed dwoma laty. Sprzedaż Real w Europie Wschodniej na rzecz Grupy Auchan dotyczy 51 hipermarketów w Polsce. Od tego czasu stopniowo wymieniano szyldy.

Sklep Auchan Lublin Czechów będzie 53 sklepem działającym pod szyldem Auchan w Polsce. Ma powierzchnię handlową prawie 7000 m2, a do dyspozycji Klientów jest 27 kas.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.