Atrakcyjne oferty pracy w lubelskiej branży IT. Zostań jednym z ekspertów w firmie Finanteq

Zostań jednym z ekspertów w firmie Finanteq
Zostań jednym z ekspertów w firmie Finanteq

Programowanie to sztuka. Szukanie odpowiedniego miejsca pracy także. Wiąże się to z rozważeniem wielu czynników i zadaniem sobie kilku pytań. Czego oczekuję od miejsca pracy? Jakie wynagrodzenie będzie dla mnie satysfakcjonujące? Czy oferowane stanowisko pozwoli mi na rozwój? Jeżeli jesteś doświadczonym programistą z minimum czteroletnim doświadczeniem i zaczynasz szukać nowej ścieżki rozwoju, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy ten materiał, abyś mógł nas bliżej poznać i przekonać się, że Finanteq to miejsce, w którym „rozprogramujesz” skrzydła na stanowiskach developerskich.

O nas – Finanteq na lubelskiej mapie przedsiębiorstw IT

Finanteq S.A. działalność rozpoczął w 2004 roku jako część firmy eLeader. Od samego początku poszukiwaliśmy nowych ścieżek rozwoju, a gwałtowny rozwój technologii i pojawienie się smartfonów otworzyły przed nami nowe możliwości. 

Już w 2007 roku wdrożyliśmy jedną z pierwszych multiplatformowych aplikacji mobilnych dla Raiffeisen Bank Polska na system Symbian. Niedługo później poszerzyliśmy ofertę o oprogramowanie na kolejne środowiska, takie jak iOS, Windows Mobile, Android oraz BlackBerry.

Nasze doświadczenie oraz produkty szybko zyskały uznanie w środowisku bankowym. Do grona klientów Finanteq zaczęły dołączać kolejne banki. Obecnie, z aplikacji stworzonych naszymi rękami korzystają klienci między innymi takich banków jak Santander Bank Polska, BNP Paribas Bank Polska, Nest Bank, mBank, Arab Bank, czy National Bank of Kuwait.

Finanteq – doskonałe praktyki w tworzeniu oprogramowania

W ciągu 15 lat opracowaliśmy rozwiązania, wykorzystywane w wielu krajach Europy oraz Azji. Wieloletnia współpraca z bankami na całym świecie przekłada się na ciągły rozwój naszych produktów i usług. Wdrażamy nowoczesne mechanizmy, które poprawiają bezpieczeństwo użytkowników i komfort użytkowania aplikacji mobilnych. Stosujemy najlepsze praktyki w programowaniu. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i bardzo wysokie, bliskie 100% pokrycie kodu testami. Można powiedzieć, że osiągnęliśmy doskonałość technologiczną w tworzeniu aplikacji bankowych. 

Optymalizujemy wykorzystanie zasobów i nie tracimy czasu na ręczne wyszukiwanie błędów i monotonne, powtarzalne operacje, automatyzując niezbędne i czasochłonne procesy. Ciągle myślimy: jak zrobić coś efektywniej? 

Uwolniony potencjał twórczy przekładamy na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, takich jak na przykład platforma no-code Extentum do rozwoju bankowych aplikacji mobilnych, czy wirtualny oddział bankowy Pocket Branch. W naszym portfolio mamy również oprogramowanie na inteligentne zegarki, które umożliwiają klientom banków płatności smartwatchem.

Czas na nowe doświadczenia!

Jesteśmy grupą ponad 150 ekspertów tworzących oprogramowanie w branży fintech. 

Jednak przede wszystkim chcemy podkreślić, że #FinanteqTeam to my – ludzie z pasją do IT. Pracujemy w małych, samozarządzających się zespołach w metodyce Scrum. Pozwala nam to na sprawną koordynację działań oraz maksymalne dopasowanie się do wymagań klienta (banku) i oczekiwań konsumenta: klienta banku.

W firmie cenimy sobie współpracę i chętnie dajemy możliwość rozwoju kompetencji, poprzez szkolenia wewnętrze, zewnętrze, organizację meetupów IT, czy wyjazdy na konferencje. Możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi developerami to ważna część naszej pracy.

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach, które są ogromną szansą na rozwój. Poznaj specyfikę pracy na zagranicznych rynkach dla najbardziej wymagających klientów oraz odmienną kulturę. Podnieś swoje umiejętności językowe poprzez praktykę i kontakty z zagranicznymi klientami.

Twoje potrzeby są naszymi potrzebami – o organizacji pracy w Finanteq

Współpracę z Finanteq możesz podjąć na dogodnych dla siebie warunkach (B2B, umowa o pracę, inne wybrane formy) – jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania. Nasza elastyczność przekłada się również na czas pracy, który możesz dostosować do swojego trybu życia i bieżących potrzeb. Podobnie wygląda kwestia formy pracy, którą możesz dopasować do swoich preferencji: u nas możesz pracować zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie.

Zatrudniamy osoby z całej Polski, nie tylko Lubelszczyzny. Jednocześnie wiemy, że interakcje z drugim człowiekiem są istotne, dlatego dla wygody naszych pracowników otworzyliśmy biura w różnych lokalizacjach (Lublin, Poznań, Łódź), aby ta część #FinanteqTeam, która pracuje zdalnie, mogła się spotkać poza „teamsową” rzeczywistością. Najświeższym przykładem słuchania naszych pracowników, jest nasze biuro w Łodzi, powstałe w odpowiedzi na potrzeby naszych developerów.

Finanteq zapewniamy urozmaicone benefity. Dofinansowujemy pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę MultiSport oraz zapewniamy lekcje języka angielskiego z lektorem. Nasi pracownicy chętnie spotykają się, by razem pograć w piłkę nożną, squasha, czy tenisa stołowego. Dbamy o dobry nastrój i poznawanie zespołów, dlatego bardzo często organizujemy spotkania integracyjne oraz imprezy firmowe, bo przecież nie samą pracą człowiek żyje…

Praca w Finanteq

Aktualne oferty pracy dla developerów w Finanteq

Obecnie prowadzimy kilka rekrutacji do zespołów. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami i wyślij do nas swoje CV.

iOS Mobile Developer – 80-130 zł/h netto B2B (Regular)

Na tym stanowisku będziesz pracować przy międzynarodowym projekcie dla zagranicznego banku. Wymagamy minimum czteroletniego doświadczenia w programowaniu (w tym co najmniej dwa lata przy aplikacjach mobilnych na system iOS). Jeśli więc znasz platformę iOS i język Swift oraz umiesz wykorzystać narzędzia, takie jak Xcode, czy Git, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Niezbędne jest także posługiwanie się językiem angielskim, który zapewni Ci możliwość swobodnej komunikacji z klientem i analizy dokumentacji technicznej.

Android Developer – 80-130 zł/h netto B2B (Regular)

Do naszego zespołu szukamy również osoby, która od minimum czterech lat programuje oraz zna platformy Android i język Kotlin. Twoim zadaniem będzie współpraca z zagranicznym partnerem, dla którego Finanteq realizuje projekt. Jeżeli znasz REST, JSON, Swagger/Open Api i doskonale odnajdujesz się w środowisku Android, to świetna wiadomość. Jesteś osobą, której szukamy – prześlij nam swoje CV!

Backend Developer (Java/Kotlin) – 80-130 zł/h netto B2B (Regular)

Piękny interfejs aplikacji bankowych to nie wszystko. Szukamy specjalisty, który posiada minimum czteroletnie doświadczenie w pracy jako programista i zadba o to, co nie jest widoczne dla zwykłego użytkownika. Jeśli potrafisz programować w Javie lub Kotlinie i znasz takie narzędzia jak Git i Maven, skontaktuj się z nami.

Poznaj szczegóły i dołącz do #FinanteqTeam już dziś

Wszystkie dokładne informacje o aktualnych ofertach pracy znajdziesz pod adresem: https://kariera.finanteq.com/job-ads/#list-job-ads. Zachęcamy także do obserwowania naszych mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter) oraz oglądania materiałów na platformie YouTube, gdzie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów.

Do zobaczenia w #FinanteqTeam!

Autor: Kacper Kowalczuk, Specjalista ds. marketingu w Finanteq

Plakat z napisem WŁAŚCIWE MIEJSCE Finanteq

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.