Astronauta NASA zrobił zdjęcie Lubelszczyzny z kosmosu. A dokładnie widać Bychawę

Jeff Williams astronauta NASA będąc w stacji kosmicznej orbitującej wokół ziemi wykonuje zdjęcia niezwykłych widoków z kosmosu. Na jednym zdjęciu uchwycił Bychawskie pola.

Zdjęcie wykonane jest pod koniec czerwca 2016 roku. Na zdjęciu przedstawione są pola uprawne gminy Bychawa. Dokładniej wschodnia jej część na której widać Skawinek, Kosarzew Dolny-Kolonię, Zaraszów, Wolę Gałęzowską, Urszulin, Starą Wieś Pierwszą i Starą Wieś Drugą.

– Nie widziałem takiego unikalnego wzoru w rolnictwie gdziekolwiek indziej na świecie. Wygląda to bardzo żyźnie i produktywnie – opisuje autor zdjęcia Jeff Williams.

Jeff jest też pasjonatem fotografii. Na swoim profilach publikuje zdjęcia Ziemi widzianej ze stacji kosmicznej.

(fot. Jeff Williams)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To ta stacja lata 1 kilometr nad ziemią??? Dziwne nie widziałem jej 🙁 A tak poważnie to chyba poprostu zdjęcie z samolotu i to nisko lecącego.

    1. a zdjęcia Google Earth to też samolotu nisko lecącego? A tak na poważnie – to trzeba się troszkę podszkolić.