Artystyczny manicure? To proste! Mamy mistrzynię stylizacji paznokci w Lublinie!

18679131 1248593988583404 487264048 n

Jednym z paznokciowych trendów kosmetycznych od jakiegoś czasu królujących na salonach i ulicy jest Nail Art, czyli artystyczny manicure.

Stylizacja Paznokci jest trendem, który rozwija się od kilku lat w niezwykle prężny sposób. To on, obok makijażu i ubioru, bardzo często pozwala kobietom wyrazić siebie, swoją osobowość i pozwala na uwolnienie wyobraźni.

Szkolenia i kursy z zakresu manicure, pedicure, przedłużania i zdobienia paznokci są dużą dawką wiedzy, którą należy mieć, aby móc zajmować się tą sztuką w sposób profesjonalny. Niezwykle istotnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie są pokazy i szkolenia dotyczące zdobienia paznokci. Teraz można doświadczyć tej niezwykłej energii także w Lublinie!

Organizatorem takiego show jest Słowianka Nail Trends Lublin. To centrum szkoleniowe, które nie tylko zajmuje się prowadzeniem warsztatów i szkoleń, ale także przygotowuje mistrzowskie stylizacje na konkursy. Ogromne wydarzenie, które odbędzie się 11 czerwca w Hotelu Victoria przy ul. Narutowicza 58 to nie tylko pokaz najnowszych trendów, ale także jedyne w swoim rodzaju targi najnowszych produktów (z 10% rabatem dla uczestników!) połączone ze szkoleniem, które poprowadzi Natalia Larina.

Udział w pokazie zorganizowanym przez Słowianka Nail Trends kosztuje 50 zł, a w cenie wejściówki na event organizatorzy zapewniają gift pack, szkolenie, konkursy oraz atrakcje branżowe. Każda uczestniczka otrzyma także certyfikat potwierdzający uczestnictwo w pokazie. Zapisy ciągle trwają!

Niesłychaną gratką dla uczestniczek pokazu zorganizowanego przez Słowiankę będzie możliwość spotkania na żywo niekwestionowanej Mistrzyni Natalii Lariny oraz jej szkoleniowca Magdaleny Kisiel – pochodzącej z Lublina mistrzyni stylizacji paznokci w kategorii Nail Art 3D dywizja 1 oraz zdobywczyni trzeciego miejsca w kategorii Sztylet Design dywizja 1 podczas IV Edycji Mistrzostw Nails Olympic Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jej stylizacje zostały docenione przez profesjonalne jury, które wnikliwie analizowało wszystkie prace. Warto wspomnieć, że mistrzostwach brało udział ponad 400 stylistek nie tylko z Polski

Zakupu wejściówek na pokaz można dokonać również w Centrum Dystrybucyjno Szkoleniowym Stylmed. Teraz w Lublinie, będziemy mieć własny pokaz. Prawdziwą energię na takich wydarzeniach tworzą ludzie, dlatego nie może tam zabraknąć żadnej entuzjastki artystycznego manicure!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.