ArtMix – między da Vinci a Banksym

ArtMix – między da Vinci a Banksym
ArtMix – między da Vinci a Banksym fot. CSK

Zanurz się w fascynujący świat sztuki i odkryj swoją kreatywność poprzez udział w cyklu warsztatów ArtMix, który łączy style od renesansu po nowoczesne street art.

Warsztaty ArtMix

Warsztaty ArtMix to wyjątkowa okazja do rozwijania umiejętności artystycznych w różnych dziedzinach sztuki: rzeźbie, malarstwie, ceramice, grafice i innych technikach plastycznych. Zajęcia kładą nacisk na twórczość, wrażliwość na piękno oraz kreatywne myślenie, pozwalając uczestnikom na wyrażenie siebie i swoich emocji.

Centrum Spotkania Kultur
Centrum Spotkania Kultur | fot. Dominik Wąsik

Szczegóły warsztatów

  • Termin: 05.03-25.06.2024 (wtorki), godz. 17:00 – 19:00
  • Cena: 40 zł/miesiąc
  • Miejsce: Małe CSK, Lublin
  • Wiek Uczestników: 13-18 lat
  • Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Dołącz do ArtMix

Warsztaty ArtMix to nie tylko nauka technik plastycznych, ale także przestrzeń do pielęgnowania talentu i wyrażania siebie. To miejsce, gdzie każdy młody artysta może rozkwitnąć i rozwijać swoje zdolności.

Czy masz swoje ulubione techniki artystyczne? Podziel się nimi w komentarzach i udostępnij ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.