Armatki wyprodukowały wystarczającą ilość śniegu. Startuje pierwszy stok w regionie

Stacja narciarska Kazimierz w Kazimierzu Dolnym
Stacja narciarska Kazimierz w Kazimierzu Dolnym

Stacja Kazimierz od dziś rozpoczyna sezon narciarski. Miłośnicy rekreacji na śniegu mogą korzystać ze stoku pod warunkiem zachowania zasad sanitarnych.

Uwaga, narciarze i snowboardziści – od dziś (3.12) startuje sezon zimowy w Kazimierzu Dolnym. Stacja Kazimierz jako jeden z pierwszych stoków w województwie lubelskim rozpoczął swoją działalność. Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym udało się przygotować 30 cm pokrywę śnieżną.

Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać ze stoku, w godz. od 16:00 do 22:00 – w czwartek, 3 grudnia. Stok narciarski w Kazimierzu Dolnym mieści się przy ul. Puławskiej 168. Do dyspozycji narciarzy zostaną na początku oddane dwie trasy: 110 i 590 metrów.

Na całym stoku podczas zjeżdżania oraz wyjeżdżania obowiązuje zachowanie dystansu oraz zakrywanie ust i nosa.

Na kolejne stoki w województwie lubelskim musimy jeszcze poczekać

W najbliższych dniach otwarcie stoku planuje także Jacnia na Roztoczu. W następnym tygodniu otwarcie planuje również ośrodek narciarski Nartraj – Narciarski Raj u Rzetelskiego w Chrzanowie koło Janowa Lubelskiego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.