Aquapark w Lublinie nieczynny. Trwa przerwa techniczna basenów i atrakcji

70278613 929873237371815 2904738798065680384 o 1
Park wodny w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Trwa przerwa techniczna w parku wodnym Aqua Lublin. Prace będą trwały dwa tygodnie. Na czas niedostępności wodnych atrakcji MOSiR obniżył ceny wszystkich biletów o 50%.

Podczas kilkunastu dni intensywnych prac wykonany zostanie m.in. przegląd technologii uzdatniania wody oraz sprawności atrakcji wodnych. Przerwa wynika z obowiązkowego okresowego przeglądu technicznego obiektu, wykonania prac konserwacyjnych i serwisu urządzeń, co pozwoli na dalsze, sprawne funkcjonowanie.

Aquapark wraz z kulą i zjeżdżalniami będzie ponownie oczekiwał na miłośników wodnej rekreacji od 15 września. Na czas niedostępności wodnych atrakcji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obniżyło o 50% ceny pozostałych biletów.

Od 16 do 29 września nieczynna będzie mała strefa Aquaparku z basenem zewnętrznym i statkiem pirackim. W trakcie przerwy obowiązywać będzie 25-procentowy rabat na wszystkie bilety.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.