Aqua Lublin ma milionowego klienta. Było wielkie zaskoczenie i radość

20180720113350 IMG 8597
Pani Ania z rodziną są milionowym klientem w Aqua Lublin | NADESŁANE

Pani Ania wraz z mężem i dwoma córeczkami została milionowym klientem w Aqua Lublin. Było wielkie zaskoczenie, ale też i radość.

Aqua Lublin otworzyła się 15 października 2015 roku. Po niespełna trzech latach działania basen świętuje milionowego klienta. W piątek o godz. 11.29 na basen przyjechała pani Ania, nauczycielka z Lublina, wraz z mężem i dwoma córeczkami.

Pani Ania wraz z rodziną została powitana balonami i konfetti. W ich ręce Zarząd Spółki MOSiR „Bystrzyca”, prezes Jacek Czarecki i Mirosław Kasprzak, wręczył nagrodę w postaci rodzinnego karnetu NO-LIMIT, upoważniającego do korzystania ze wszystkich atrakcji obiektu do końca 2018 roku oraz torby upominków dla całej rodziny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.