Apartamenty Czechowska 3. Nowy adres w centrum Lublina

Centrum Czechowska to budynek mieszkaniowo-usługowy przy ulicy Czechowskiej 3. Budowa obiektu rozpoczęła się w lutym 2016, a zakończy się w trzecim kwartale 2017 roku.

 

Na lubelskiej mapie inwestycji deweloperskich pojawił się właśnie nowy adres – przy ulicy Czechowskiej 3, jeszcze w tym roku, powstanie nowy apartamentowiec.

 

Na miejscu starej kamienicy, powstanie nowoczesny, 3 piętrowy budynek. Zaprojektowane zostały w nim 43 mieszkania oraz 2 lokale usługowe. W kondygnacjach podziemnych przewidziane zostały miejsca postojowe.

 

Całkowita powierzchnia tego trzypiętrowego obiektu będzie równa blisko 4 tys. m.kw., zaś użytkowa blisko 3 tys. m.kw.. W środku znajdziemy ergonomiczne kawalerki jak i przestronne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Najmniejsze z mieszkań ma mieć 29 mkw, a największe niespełna 67mkw.

 

Jak zapewnia deweloper zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na koniec III kwartału 2017 r. Mieszkańcy będą mogli się wprowadzić się do swoich mieszkań jeszcze przed końcem roku. Prace budowlane już trwają.

 

Za realizację projektu odpowiada lubelska spółka Tim Development, ściśle powiązana z grupą kapitałową Wodrol. Spółka do tej pory realizowała inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu.

 

Zdjęcia2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W Lublinie na Czechowskiej jest dokładnie to samo. Jeśli ktoś zamierza użytkować piwnice lub trzymać w „garażu” podziemnym auto to równie dobrze może takie auto zaparkować w rzece – korozja i grzyb murowane. Firma Wodrol – inwestor i wykonawca to wyjątkowo nierzetelny i nieuczciwy podmiot, wystarczy poszukać opinii ludzi mającej z nią jakikolwiek kontakt. Problem z wilgocią identyczny. Parking podziemny w tym budynku to czysta kpina – miejsca postojowe bez dojazdu – wciśnięte między ściany kilka miejsc do których nie ma jakiegokolwiek dostępu – czysta gra pod ustawę, są miejsca parkingowe – są, a że bez dojazdu to kogo to interesuje. No chyba że ktoś wykupi sobie 4 lub 6 miejsc postojowych i będzie przestawiał sobie samochody żeby móc wyjechać tym akurat zastawionym.

  2. TIM DEVELOPMENT ważna informacja dla osób rozważających zakup od tego dewelopera. Inwestycja (Zielona Klecina we Wrocławiu) wygląda bardzo nowocześnie, ale niestety tylko na zewnątrz. Podziemie jest mokre i zagrzybione, a dewloper od roku robi działania pozorne tzn. zakrywa mokry zagrzybiony tynk metalowymi !!!! panelami. Pozostałe inwestycje tego dewelopera są w Lublinie ul. Czechowska3 i Misjonarska 20. Moim zdaniem nierzetelna firma.