Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Prezydent chory na COVID-19

Eks2ArpXIAI6GP
Prezydent RP Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa. Przeprowadzony wczoraj test dał wynik pozytywny. Wszystko wskazuje na to, że prezydent zaraził się od jednego z funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

„Zgodnie z zaleceniami wczoraj prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi” – poinformował w sobotę rano rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

„W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u Prezydenta RP informuję że udaję się na kwarantannę” – dodaje rzecznik.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.