Amerykański samolot zwiadowczy ponownie krąży nad naszym regionem

Samolot U.S. Air Force nad województwem lubelskim 13.09.2021
Samolot U.S. Air Force nad województwem lubelskim 13.09.2021 | Flightradar24

Samolot Boeing E-8C wykorzystywany przez amerykańskie wojsko ponownie pojawił się nad naszym regionem. Samolot krąży między Łomżą a Łukowem.

Amerykański samolot rozpoznawczy krąży nad województwem lubelskim i mazowieckim 13.09.2021

W poniedziałek (13.09) w naszym regionie dostrzeżono samolot Northrop Grumman E-8C Joint Stars REDEYE8, zmodyfikowany na potrzeby U.S. Air Force Boeing 707. Maszyna prowadzi prawdopodobnie działania rozpoznawcze.

Maszyna od godziny 10 krąży pomiędzy Ostrołęką / Łomżą a Łukowem. Nie wiadomo skąd wystartował REDEYE8, ponieważ zapis z Flightradar24 pokazuje, że samolot wystartował spod Gniezna, lecz tam nie ma żadnego lotniska.

Pod koniec sierpnia amerykańska maszyna krążyła nad Lublinem, o czym pisaliśmy w tym materiale: Amerykański samolot wojskowy U.S. Air Force krążył nad województwem lubelskim

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.