Allegro nie działa. Użytkownicy mają problemy z zakupami

allegro nie działa
allegro nie działa

Problemy występują od środy. Wtedy to użytkownicy Allegro napotkali się z pierwszymi problemami podczas wystawiania przedmiotów, kupowaniem czy przeglądaniem aukcji.

 

Od środy 15 lutego użytkownicy Allegro zaczęli zgłaszać, że mają problemy z korzystaniem ze strony. Najpierw problem dotyczył wyświetlenia strony www. Dziś 16 lutego użytkownicy mają problemy z dodawanie aukcji, czy robieniem zakupów.

 

Na oficjalnym profilu Allegro na Facebooku roi się od komentarzy zaniepokojonych internautów. Przykładowe komentarze:

~Alicja: Nie można skasować aukcji.

~kkk: Allegro nie działa z poziomu przeglądarki www.

~Paweł: Problemy z wyświetlaniem i wystawianiem aukcji 🙁

~Karolina: Nie udało się kupić przedmiotu.

~Bartek: Serwer allegro.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania. Sprawdzane na 3 różnych przeglądarkach. na 3 różnych komputerach. Codziennie są jakieś problemy, wystarczy poczytać komentarze do Waszych postów.

 

Problemy z działaniem Allegro można też prześledzić na stronie downdetector.pl, która zajmuje się wykrywaniem problemów z prawidłowym funkcjonowaniem stron www.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.